Projekt E-COMPARED 

Z przyjemnością informujemy, że Gabinet Psychoterapii www.terapiazacisze.pl Dorota Szymczak został zaproszony do udziału w projekcie pt. "Europejskie badania porównawcze nad efektywnością interwencji internetowej dla osób z depresją" (E-COMPARED) sponsorowanym przez Unię Europejską. Jest to cenne wyróżnienie.

E-COMPARED ("Europejskie badania nad efektywnością interwencji internetowej dla osób z depresją") to międzynarodowy projekt badawczy dotyczący skuteczności i opłacalności finansowej leczenia depresji z wykorzystaniem internetu (2014-2016). Jego celem jest sformułowanie rekomendacji opartych o wyniki badań naukowych, które będą punktem wyjścia do wdrożenia terapii depresji z wykorzystaniem internetu. Projekt realizowany jest w ramach 7 Programu Ramowego Unii Europejskiej (numer projektu 603098). Uczestniczy w nim 11 krajów: Holandia, Szwecja, Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Irlandia, Szwajcaria, Francja, Belgia, Portugalia, i Polska. Polski zespół badawczy tworzą naukowcy z SWPS pod kierunkami dr. hab. Romana Cieślaka, prof. SWPS.


Klienci, którzy zdecydują sie na terapię depresji w ramach projektu E-COMPARED umawiają się na pierwszą konsultację (w cenie 90 zł /50 min). Oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy mają depresję lub zaczynają dostrzegać u siebie objawy depresji. Kolejne sesje w ramach terapii, która trwa 3-4 miesięce lub dłużej, są w cenie 90 zł za 50 minutową sesję, patrz Cennik.

Istnieje możliwość zintensyfikowania terapii do sesji 2-3 razy w tygodniu w przypadku takiej potrzeby a także możliwość wydłużenia czasu trwania terapii, lub kontynuowania leczenia w ramach terapii podtrzymującej. Decyzje dotyczące częstotliwości spotkań i czasu trwania terapii są podejmowane indywidualnie podczas konsultacji. Kontakt...Podstrony (1): artykul