Strona główna‎ > ‎

Magda Switalska-Jastrzebowska

Magda Świtalska-Jastrzębowsk
Magda Świtalska-Jastrzębowska www.terapiazacisze.pl
mgr psycholog, psychoterapeuta
Jestem psychologiem, psychoterapeutą.  Studia magisterskie ze specjalnością: psychologia kliniczna ukończyłam w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Obecnie uczestniczę w dwustopniowych, czteroletnich studiach podyplomowych z Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Oddziale Całodobowym Szpitala Tworkowskiego oraz w różnego rodzaju placówkach wsparcia środowiskowego dla osób z zaburzeniami psychicznymi: Środowiskowym Domu Samopomocy, Klubach Pacjenta, Mieszkaniu Chronionym a także w ramach świadczenia Specjalistycznych Usług  Opiekuńczych. 
Obecnie, poza praktyką psychoterapeutyczną,  wspieram w środowisku osoby, które doświadczają zaburzeń/kryzysów psychicznych. Prowadzę także konsultacje psychologiczne w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim oraz prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodzieży od 9 roku życia. 

Oferuję terapię dorosłych i młodzieży w podejściu poznawczo - behawioralnym, w tym tzw. trzeciej fali terapii poznawczo – behawioralnej. Pracuję z wykorzystaniem elementów Terapii Schematów.  Pomagam osobom, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń osobowości, doświadczają problemów emocjonalnych oraz trudności w relacjach z innymi ludźmi lub znajdują się w sytuacji kryzysu. 

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Comments