Kamila Arciszewsk
Kamila Arciszewska terapiazacisze.pl
mgr psycholog, psychoterapeuta

Specjalizuje się w psychoterapii w nurcie psychodynamicznym i w tej konwencji koncentruje się na pracy z dorosłymi z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, odżywiania, zaburzeniami po stresie pourazowym, zaburzeniami osobowości oraz w trakcie kryzysów rozwojowych. Prowadzi również psychoterapię dzieci i młodzieży oraz psychoterapię w języku angielskim.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyła pracując zarówno w prywatnych ośrodkach medycznych, jak również placówkach publicznych, w tym w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na warszawskim Żoliborzu. Odbyła również liczne staże i praktyki, w tym SWZPZPOZ w Warszawie, II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bielany. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. 
Ukończyła specjalizacje z Postępowania z Osobami z Zaburzeniami Psychicznymi oraz Interwencji Kryzysowej.

Edukację kontynuowała na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyła studia podyplomowe z Psychologii Transportu oraz na University of Kent (Wielka Brytania), gdzie ukończyła roczny kurs psychologii klinicznej. Odbyła szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej dzieci organizowane przez Ośrodek Psychoterapii Mały Książę oraz Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ukończyła czteroletni kurs Psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Specjalistycznego Szpitala im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 
Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.