Mapa:

Gabinet Psychoterapii terapiazacisze.pl - Targówek, Dorota Szymczak, ul. Miedzianogórska 4, 00-617 Warszawa

Umów wizytę...

Gabinet Psychoterapii terapiazacisze.pl - Centrum, Dorota Szymczak, Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, Cube Centrum, I p.

Dojazd: 
Gabinet Psychoterapii terapiazacisze.pl usytuowany jest na Zaciszu, na Targówku w Warszawie, w okolicy marketu OBI przy ul. Radzymińskiej na Pradze
Jadąc ul. Radzymińską w stronę Marek, na drugich światłach za OBI, należy skręcić w lewo w ulicę Kościeliską a następnie skręcić w pierwszą w prawo (Bogumińska) i zaraz potem skręcić w lewo (Remontowa) i w prawo - ulica Miedzianogórska 4 jest po prawej stronie. 
Jadąc od strony Marek ulicą Radzymińską za restauracją McDonald's na kolejnych światłach należy skręcić w prawo, za kładką dla pieszych, w ulicę Kościeliską a następnie jak wyżej
Komunikacja miejska: W pobliżu jest przystanek autobusowy KOŚCIELISKA dla autobusów nr 190 i 512, które dojeżdżają m.in. do przystanków:  METRO RATUSZ, DW WILEŃSKI i CH MARKI.

Gabinet Psychoterapii Centrum znajduje się w ścisłym Centrum Warszawy przy ulicy Pięknej 24/26A, w okolicy Placu Konstytucji, w Cube Centre na I piętrze. Wejście od ulicy Pięknej koło restauracji friends i klubu firefly. Jest poczekalnia, recepcja i kącik kawowy. W tej okolicy jest trudno zaparkować samochód. W pobliżu stacja metra CENTRUM i POLITECHNIKA.