Dorota Szymczak terapiazacisze.pl
Dorota Szymczak 
mgr psycholog, psychoterapeuta 

Pracuje zgodnie z zasadami szkoły integracyjnej wykorzystującej najlepsze uznane osiągnięcia psychoterapii, między innymi: terapii psychodynamicznej, terapii poznawczo-behawioralnej CBT, terapii systemów dla rodzin i innych. Rozwiązanie jest dobierane do potrzeb klienta.

Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi na Oddziale Leczenia Nerwic w Komorowie, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie (Szpital w Tworkach), w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia", w Szkole dla Dzieci z Autyzmem "Przylądek" i w Klinice "Budzik". Posiada dodatkowo wieloletnie doświadczenie zawodowe z obszaru biznesu, dużych firm i korporacji. Pracuje w superwizji superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Absolwentka studiów magisterskich Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia. W trakcie Kursu Psychoterapii na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w  Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrii (PTP). 

Dorota Szymczak Psycholog www.terapiazacisze.pl