Terapia przez internet - tpi 

Terapia przez internet - tpi - to oferta psychoterapii  intensyfikująca proces terapii poprzez kontakt przez internet przez cały okres trwania terapii.

tpi  jest dedykowana dla osób spoza Warszawy Targówek, dla których odległość stanowi barierę. tpi polega na połączeniu spotkań raz w tygodniu z terapeutą z pracą poprzez internet w czasie między sesjami polegającą na wypełnianiu formularzy przesyłanych droga mailową. Cotygodniowe spotkanie z terapeutą odbywa się za pomocą komunikatora internetowego z kamerą. Wskazane jest, o ile to możliwe, aby pierwsze spotkanie odbyło się w gabinecie. W wyjątkowych wypadkach możliwe jest poprzestanie na sesjach wyłącznie internetowych. Czas trwania terapii jest zależny od indywidualnych ustaleń, szacowany jest na około 12 tygodni z możliwością przedłużenia.

Terapia przez internet tpi prowadzona jest w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Terapia tą metoda dedykowana jest głównie do zaburzeń nerwicowych, lękowych, depresji, również zaburzeń post traumatycznych, PTSD i DDA.

Koszt tygodniowy terapii przez internet - tpi - to 150 zł tygodniowo i obejmuje:

1. Sesję 50 min z terapeutą raz w tygodniu. Sesja odbywa się poprzez komunikator internetowy z kamerą lub przez telefon albo jest spotkaniem w Gabinecie na TargówkuZalecane jest, jeśli to możliwe, aby pierwsza sesja odbyła się w gabinecie na żywo.
2. Formularze otrzymywane drogą internetową do pracy w czasie między spotkaniami z terapeutą.
3. Jedną informację zwrotną od terapeuty w odpowiedzi na wypełnione formularze otrzymywane drogą mailową.

Kontakt telefoniczny: 882 535 455 lub mailowy: dorota.szymczak@terapiazacisze.pl , w celu umówienia spotkania w Gabinecie lub rezerwacji pierwszej sesji przez internet: Kalendarz i rezerwacja... (proszę wybrać Gabinet Psychoterapii Targówek). Sposób płatności jest ustalany z terapeutą. Dane do przelewu znajdują się na stronie www.terapiazacisze.pl/ceny.terapia przez internet - tpi